Фiтoвитяжкa “Aлерголік”

Засіб з лікарських рослин «Алерголік» має протиалергічну, антигістамінну та десенсибілізуючу дію. Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, […] Далі»

Фітовитяжка “Аднексин”

Засіб з лікарських рослин «Аднексин» має протизапальну, знеболюючу,загальнозміцнюючу дію на жіночі статеві органи(матку,яйники,труби,піхву), а також […] Далі»

Фітовитяжка “Алкотин”

Засіб з лікарських рослин «Алкотин» рекомендовано для детоксикації організму при алкогольній, тютюновій залежності,для загального зміцнення […] Далі»

Фітовитяжка “Артролін”

Засіб з лікарських рослин «Артролін» має протизапальну, знеболюючу та антидеструктивну дію. Покращує кровообіг та мікроциркуляцію, […] Далі»

Фітовитяжка “Бластонат”

Засіб з лікарських рослин «Бластонат» має імуномоделюючу,антитоксичну та протипухлинну дію, гальмує розвиток і поділ нетипових […] Далі»

Фітовитяжка “Боліголофіт”

Засіб з лікарських рослин «Боліголофіт» має імуностимулюючу, антитоксичну та протипухлинну дію,гальмує розвиток і поділ нетипових […] Далі»

Фітовитяжка “Гастрин”

Засіб з лікарських рослин «Гастрин» тонізує м’язи шлунку і кишківника, покращує моторну функцію, відновлює функції […] Далі»

Фітовитяжка “Гельмінтин”

Засіб з лікарських рослин «Гельмінтин» має протигельмінтну дію (порушує ферментативні системи паразитів, що призводить до […] Далі»

Фітовитяжка “Гемосанат”

Засіб з лікарських рослин «Гесоманат» має бактерицидну та бактеріостатичну дію. Окрім того є дезінтоксикаційним засобом. […] Далі»

Фітовитяжка “Зоровіт”

Засіб з лікарських рослин «Зоровіт» стимулює репаративні і регенеративні процеси, покращує мікроциркуляцію і обмінні процеси […] Далі»

Фітовитяжка “Імунолік”

Засіб з лікарських рослин «Імунолік»- імуномодулятор рослинного походження. Підвищує резистентність організму до інфекційних захворювань,стимулює метаболічні […] Далі»

Фітовитяжка “Кардіонат”

Засіб з лікарських рослин «Кардіонат» має кардіологічну, антиаритмічну і знеболюючу дію. Цей засіб спрямовано впливає […] Далі»

Фітовитяжка “Катарактин”

Засіб з лікарських рослин «Катарактин» має протизапальну, очищувальну, розсмоктувальну дію на кришталик. Нормалізує обмінні процеси […] Далі»

Фітовитяжка “Клімаксолік”

Засіб з лікарських рослин «Клімаксолік» для регуляції гормональної системи в клімактеричний період. Має заспокійливу, знеболюючу, […] Далі»

Фітовитяжка “Лаксонат”

Засіб з лікарських рослин «Лаксонат» має послаблюючу, протизапальну і подразнюючу дію. Подразнює інтерорецептори кишківника, викликає […] Далі»

Фітовитяжка “Лімфолік”

Засіб з лікарських рослин «Лімфолік» має протизапальну, протинабрякову, розсмоктувальну, антитоксичну та онкостатичну дію на лімфоїдну […] Далі»

Фітовитяжка «Лорефіт»

Засіб з лікарських рослин «Лорефіт» має протизапальну, муколітичну, бактерицидну та антисептичну дію. Усуває запальні процеси […] Далі»

Фітовитяжка “Мастонат”

Засіб з лікарських рослин «Мастонат» має протизапальну, протипухлинну і розсмоктувальну дію. Склад: водно-спиртові витяжки трава […] Далі»

Фітовитяжка “Неврозин”

Засіб з лікарських рослин «Неврозин» має заспокійливу,спазмолітичну та знеболюючу дію. Покращує кровопостачання та функціональний стан […] Далі»

Фітовитяжка “Панкреалін”

Засіб з лікарських рослин «Панкреалін» покращує функціональний стан гепатобіліарної та панкреатичної системи, сприяє оновленню структури […] Далі»

Фітовитяжка “Поліпон”

Засіб з лікарських рослин «Поліпон» має загальнозміцнюючу, протизапальну,антитоксичну і дезінфікуючу дію. Сприяє відторгненню поліпозно-аденоїдоподібних та […] Далі»

Фітовитяжка “Склеротин”

Засіб з лікарських рослин «Склеротин» покращує мікроциркуляцію судин головного мозку, відновлює еластичність стінок судин. Усуває […] Далі»

Фітовитяжка “Соленормін”

Засіб з лікарських рослин «Соленормін» має протизапальну,сечогінну, регенеративну і біостимулюючу дію, нормалізує сольовий обмін та […] Далі»

Фтовитяжка “Струмонат”

Засіб з лікарських рослин «Струмонат» нормалізує гормональну функцію щитоподібної залози і відновлює її розміри. Сприяє […] Далі»

Фітовитяжка “Судинотон”

Засіб з лікарських рослин «Судинотон» покращує периферичний артеріальний і венозний кровообіг, виявляє судинорозширюючу дію, сприяє […] Далі»

Фітовитяжка “Улькогастр”

Засіб з лікарських рослин «Улькогастр» запобігає виразковому утворенню шляхом зниження секреції соляної кислоти і підвищує […] Далі»

Фітовитяжка “Уросептин”

Засіб з лікарських рослин «Уросептин» має протизапальну,антибактеріальну,розсмоктувальну,анальгезуючу,противірус- ну, антимікробну та антихламідійну дію. Склад: водно-спиртові витяжки […] Далі»

Фітовитяжка “Фібромолік”

Засіб з лікарських рослин «Фібромолік» має протизапальну, кровоспинну,протипухлинну, розсмоктувальну дію. Склад: водно-спиртові витяжки плоди барбарису, […] Далі»

Фітовитяжка “Холанган”

Засіб з лікарських рослин «Холанган» має протизапальну, жовчогінну, бактерицидну і протилямбліозну дію. Сприяє покращенню обмінних […] Далі»

Фітовитяжка “Холецистин”

Засіб з лікарських рослин «Холецистин» має протизапальну, жовчогінну, жовчопродукуючу та хонолітичну дію. Покращує функцію печінки […] Далі»

Фітовитяжка “Церебролік”

Засіб з лікарських рослин «Церебролік» має заспокійливу,протисудомну,протизапальну,протинабрякову,антиспазматичну і розслаблюючу дію на скелетні м’язи. Зменшує інтенсивність […] Далі»

Фітовитяжка “Чоловіча міць”

Засіб з лікарських рослин «Чоловіча міць» відновлює функцію корково-спинальних центрів ерекції і еяколяції, підсилює кровонаповнення […] Далі»