Фітовитяжка «Стенокарденолін»

Засіб з лікарських рослин «Стенокарденолін» зменшує частоту та інтенсивність серцевих нападів, попереджає і знімає напади стенокардії. Має кардіотонічну дію, що покращує роботу міокарду. Нормалізує мікроциркуляцію і обмін речовин в серцевому м’язі, покращує скорочувальну функцію міокарда. Має знеболюючу та заспокійливу дію (зменшує колючий біль в області серця, запаморочення, задуху, заспокоює серцебиття), стабілізує тиск. Розширює коронарні судини, що живлять серцеві м’язи. Покращує переносимість фізичних навантажень.

Склад: водно-спиртові витяжки

трава гармали звичайної, трава герані лугової, листя м’яти перцевої, трава амі зубної, плоди софори японської, пагони (гілки) з листям омели білої, трава черсака (ворсянки щетинистої), кореневища і корені синюхи блакитної, трава чини весняної (сердечна трава), трава жовтушника сірого, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

-Стенокардія (стабільна і нестабільна)

-Постінфарктний кардіосклероз

-Порушення серцевого ритму

-Нервові розлади серцевої діяльності

-Комплексне лікування артеріальної гіпертензії

-Міокардити, міокардіодистрофії

-Дилатаційна кардіоміопатія

-Застійна серцева недостатність

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання:зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2