Фітовитяжка «Лорефіт»

Засіб з лікарських рослин «Лорефіт» має протизапальну, муколітичну, бактерицидну та антисептичну дію. Усуває запальні процеси верхніх дихальних шляхів. Зменшує набряк слизової оболонки дихальних шляхів та мигдаликів. Стимулює захисні сили організму, підвищує активність лімфоцитів і макрофагів.

Склад: водно-спиртові витяжки

листя подорожника великого, листя шавлії лікарської, листя підбілу звичайного (мати-й-мачухи), квітки нагідок (календули), квітки ехінацеї, бруньки берези, листя евкаліпту прутовидного, трава низки трироздільної, кора верби білої, квітки бузини чорної, трава буркуну лікарського (донника), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування
– Гострі респіраторні захворювання
– Запальні процеси носа і носоглотки, гайморових пазух (гайморит, синусит, фронтит, тощо).
– Захворювання верхніх дихальних шляхів (фарингіт, ларингіт, трахеїт)
– Захворювання голосових зв’язок різного походження (запалення, травма)
– Гострий і хронічний тонзиліт
– Катаральна, фолікулярна, лакунарна ангіна
Дозування та спосіб вживання: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури 2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(до 1,5 року по одній краплі,від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.
Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.
Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.
Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення
Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.
Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2