Фітовитяжка “Імунолік”

Засіб з лікарських рослин «Імунолік»- імуномодулятор рослинного походження. Підвищує резистентність організму до інфекційних захворювань,стимулює метаболічні процеси в органах і тканинах. Має загально зміцнювальний вплив на організм людини.

Склад: водні витяжки

кореневища лепехи (аїру тростинного), трави лофанту тібетського, плодів шипшини, листя кропиви дводомної, коренів солодки голої, трави полину гіркого, квіток ехінацеї, кореневища і коренів родіоли рожевої (золотого кореня), квіток нагідок (календули), трави вербени, листя стевії, листя леспедеци копійчастої, трави люцерни, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Підсилення імунітету,відновлення захисних сил організму

– Профілактика простудних і інфекційних захворювань

– Фізичне та нервове перенапруження

– Хронічні захворювання різної етіології(підвищує опірність організму).

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(до 1,5 року по одній краплі,від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2