Фітовитяжка “Простатолік”

Засіб з лікарських рослин «Простатолік» має протизапальну і знеболюючу дію, нормалізує функцію передміхурової залози і сечовиділення. Усуває набряк передміхурової залози та розсмоктує ущільнення, сприяючи зменшенню її розмірів.

Склад: водно-спиртові витяжки

трава остудника голого (грижника), корені копієчника забутого (червоний корінь), трава вересу звичайного, трава льонку звичайного (льнянки), корені купини лікарської, корені мильнянки лікарської, трава Іван-чаю (хаменерію вузьколистого), трава борової матки (ортилії однобокої), листя брусниці, трава чини чорної, трава перестрічу гайового (мар’янника), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Хронічний простатит

– Аденома передміхурової залози

– Запальні процеси сечостатевої системи

– Уретрит, цистит.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2