Фітовитяжка “Гастрин”

Засіб з лікарських рослин «Гастрин» тонізує м’язи шлунку і кишківника, покращує моторну функцію, відновлює функції всіх органів черевної порожнини, зупиняє розвиток патологічних процесів в шлунку. Має протизапальну, знеболюючу і антитоксичну дію. Покращує мікроциркуляцію і метаболічні процеси в слизовій оболонці шлунка і дванадцятипалої кишки, стабілізує кислотно- і ферментоутворюючу функції.

Склад: водні витяжки

листя подорожника великого, трави деревію, квіткок нагідок (календули), листя м’яти перцевої, трави полину гіркого, трави парила (реп’яшка), плодів фенхелю, трави золототисячника малого (центурії), листя бобівника трилистого (вахти трилистої), трави якірців сланких, коренів бедринцю ломикаменевого, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Показання до застосування

– Гострий і хронічний гастрит

– Гастроптоз, атонічний шлунок

– Комплексне лікування закрепів

– Гіпоацидний гастрит

– Входить до схеми лікування холециститів, панкреатитів, гепато-

холециститів, алергій, опущення нирок, матки та нічного енурезу у дітей.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(до 1,5 року по одній краплі,від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2