Фітовитяжка “Клімаксолік”

Засіб з лікарських рослин «Клімаксолік» для регуляції гормональної системи в клімактеричний період. Має заспокійливу, знеболюючу, спазмолітичну, антидепресивну, гіпотензивну і тонізуючу дію. Нормалізує загальний стан організму, регулює гормональну систему в клімактеричний період.

Склад: водно-спиртові витяжки

трава собачої кропиви(пустирника), трава материнки, трава меліси лікарської, плоди софори японської, квітки нагідок (календули), корені родіоли холодної (червоної щітки), трава пасифлори, шишки хмелю, кореневища лепехи (аїру тростинного), трава родовика лікарського (кровохльобки), пагони (гілки) і листя омели білої, корені дягеля лікарського (дудника), трава буркуна лікарського (донника), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Клімактеричний період (головні болі, припливи, пітливість, депресивні явища,серцебиття та запаморочення,гіпертонія, безсоння,нервозність,

порушення сну)

– Ранній і патологічний клімакс.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі.Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2