Фітовитяжка “Нефролін”

Засіб з лікарських рослин «Нефролін» має протизапальну, знеболюючу і сечогінну дію. Сприяє розчиненню піску та малих конкрементів у нирках та сечовивідних шляхах, налагоджує сольовий обмін.

Склад: водно-спиртові витяжки

квітки бузини чорної, трава хвоща польового, кореневища і корені марени красильної, трава споришу звичайного, бруньки берези, кукурудзяні рильця, листя мучниці, листя брусниц, трава остудника голого (грижника), трава зимолюбки зонтичної, корені вовчуга польового (стальника), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Пієлонефрити, гломерулопієлонефрити

– Сечокам’яна хвороба

– Цистити, уретрити

– Кісти нирок, пісок

– Ниркова гіпертензія

– Комплексне лікування гіпертонічної хвороби, остеохондрозу, артритів

і подагри.

Дозування та спосіб вживання:       

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(до 1,5 року по одній краплі,від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2