Фітовитяжка “Артролін”

Засіб з лікарських рослин «Артролін» має протизапальну, знеболюючу та антидеструктивну дію. Покращує кровообіг та мікроциркуляцію, сприяє усуненню набрякового синдрому в уражених суглобах. Відновлює обмінний процес у суглобових тканинах та рух у суглобах.

Склад: водні витяжки

плодів ялівцю, кори верби білої, бруньок берези, кореневища і коренів живокосту лікарського, квіток бузини чорної, квіток нагідок (календули), кореневища і коренів марени красильної, кореневища вовчого тіла болотного (сабельника), плодів софори японської, пагонів (гілок) і листя омели білої, трави буркуну лікарського (донника), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Артрити, артози, поліартрози

– Гострий і хронічний ревматоїдний артрит

– Остеохондроз, остеоартроз, подагра

– Спондилоартроз

– Порушення колінної чашечки

– Набуті деформації кінцівок

– Посттравматичний стан.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Лікар може коригувати термін вживання, дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду.   Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2