Фітовитяжка “Бластонат”

Засіб з лікарських рослин «Бластонат» має імуномоделюючу,антитоксичну та протипухлинну дію, гальмує розвиток і поділ нетипових клітин.

Склад: водні витяжки

трави зубчатки, трави нетреби звичайної (дурнишника), трави сосюреї, трави яглиці звичайної (сниті), коренів молочаю Палласа, коренів леспедеци копійчастої, трави Петрового хреста (цар-трави), трави княжика сибірського, трави ранника (норичника), трави (Іван-чаю) кипрею, трави герані лучної, коренів дягеля лікарського (дудника), трави льонку звичайного (льнянки), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Лікування пухлин різного походження та локалізації.

– Доброякісні і злоякісні новоутворення

– Ущільнення в різних тканинах усього організму

– Кісти різної локалізації (разом з Кістолітином)

– Комплексне лікування мастопатії, аденоми простати, вузлової форми зоба, лімфогранульоматозу, фіброміоми,міоми матки.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2