Фітовитяжка “Холанган”

Засіб з лікарських рослин «Холанган» має протизапальну, жовчогінну, бактерицидну і протилямбліозну дію. Сприяє покращенню обмінних процесів у кришталику ока, впливає на очищення його і просвітлення. Сприяє відходженню слизу, дрібних конкрементів із жовчовидільної системи, виводить із організму шкідливі речовини. Має гепатопротекторну, імуномоделюючу дію. Нормалізує функціональну активність печінки та процеси мікроциркуляції в гепатоцитах.

Склад: водно-спиртові витяжки

квітки цмину піскового (безсмертника), квітки пижма, трава деревію, листки м’яти перцевої, пагони (гілки) з листям омели білої, трава грициків звичайних (пастуша сумка), трава чебрецю, трава низки (череди) трироздільної, трава парила (реп’яшка), трава якірців сланких, плоди розторопші, трава Петрового хреста (цар-трави), трава маренки запашної (ясменника), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Лямбліозний холецистит

– Гепатохолецистити,холангіти

– Дискінезія жовчовивідної системи

– Циротичні переродження

– Жирова дистрофія печінки

– Алкогольні інтоксикації

– Комплексне лікування катаракти очей, порушення сольового обміну, анемії.

– Післяопераційний період після видалення злоякісних пухлин

– Період після хіміо- та променевої терапії у онкохворих

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2