Фітовитяжка “Поліпон”

Засіб з лікарських рослин «Поліпон» має загальнозміцнюючу, протизапальну,антитоксичну і дезінфікуючу дію. Сприяє відторгненню поліпозно-аденоїдоподібних та доброякісних утворень. Нормалізує обмін речовин в організмі.

Склад: водно-спиртові витяжки

трава хаменерію вузьколистого, кореневища і корені оману високого (девясилу), плоди ялівцю, квітки нагідок (календули), квітки ромашки, листки м’яти перцевої, листя евкаліпту прутовидного, трава зірочника середнього (мокрецю), трава медунки лікарської (смоктунчики), трава лабазника в’язолистого (таволги), трава льонку звичайного (льнянки), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Поліпозна хвороба (поліпи, бородавки)

– Доброякісні пухлини слизових і шкіри

– Аденоїди в порожнині носа

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря(від 6 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2