Фітовитяжка “Чоловіча міць”

Засіб з лікарських рослин «Чоловіча міць» відновлює функцію корково-спинальних центрів ерекції і еяколяції, підсилює кровонаповнення статевих органів.

Склад: воднево-спиртові витяжки

плоди ялівцю, кореневища і корені оману високого (девясилу), квітки нагідок (календули), кореневища і корені родіоли рожевої (золотого кореня), корені лопуха, квіти цмину піскового (безсмертника), трава якірців сланких, корені левзеї сафлоровидної, квітки ехінацеї, трава еспарцету посівного, корені родіоли холодної (червоної щітки), трава підмаренника справжнього, корені тамусу звичайного (адамового кореня), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Імпотенція функціонального ряду

– Статева неврастенія

– Статеві порушення психогенного походження

– Швидка неконтрольована еяколяція.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2