Фітовитяжка “Панкреалін”

Засіб з лікарських рослин «Панкреалін» покращує функціональний стан гепатобіліарної та панкреатичної системи, сприяє оновленню структури підшлункової залози. Прискорює і стимулює кишкове травлення.

Склад: водно-спиртові витяжки

листя шавлії лікарської, трава золототисячника малого (центурії), плоди (насіння) кропу запашного, трава звіробою, кореневища і корені оману високого (девясилу), трава сухоцвіту багнового (сушениці), корені кульбаби лікарської, квітки цмину піскового (безсмертника), трава мальви лісової, кора барбарису, трава парила (реп’яшка), спирт етиловий ректифікований, вода підготована

Рекомендації до застосування

-Гострий і хронічний панкреатит

-Порушення травної функції підшлункової залози

-Коліти, ентероколіти, неспецифічний виразковий коліт

-Комплексне лікування колітів, виразкової хвороби, захворювання щитовидної залози, вітіліго, псоріазу, гіперкератозів, доброякісних новоутворень тощо.

-Ураження шкіри обличчя, голови, рук, полисіння.

-Входить до схеми лікування гіпер-та гіпоацидного гастриту.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(до 1,5 року по одній краплі,від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2