Фітовитяжка “Еліксир Довголіття”

Засіб з лікарських рослин «Еліксир довголіття» загальнозміцнюючий, омолоджуючий засіб. Покращує обмін речовин, очищає організм від вапняних і жирових відкладень,підвищує життєвий тонус, омолоджує тіло.

Склад: водні витяжки

квіткок ехінацеї пурпурової, плодів шипшини, коренів кульбаби лікарської, бруньок берези листки підбілу звичайного (мати-й-мачухи), трави споришу звичайного, трави вербени лікарської, трави Іван-чаю, кореневища і коренів оману високого (девясилу), трави зірочника середнього (мокрецю), трави розхідника звичайного (будри плющевидної),трави амаранту, коренів джинджури знаменитої (гуцульського женьшеня), трави люцерни посівної, трави маренки запашної, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Підвищує можливості імунної системи організму, захищає від гострих, хронічних та вірусних інфекцій. Стимулює синтез гемоглобіну і підвищує його рівень в крові. Покращує роботу серця, органів кровообігу та обміну речовин. Сприяє покращенню апетиту, пам’яті, сну та загальній працездатності. Нормалізує роботу всіх систем і органів організму.

Рекомендації до застосування

– Запобігання та лікування гострих інфекцій

– Фізичне та нервове перенапруження

– Загальна астенія, виснаження

– Реабілітація після оперативних втручань, пологів, втрати крові

– Профілактика та лікування серцево-судинних захворювань

– Підсилення імунітету та покращення апетиту

– Для підтримки сил та омолодження організму

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2

тел.(032)233-32-34;(096)31-43-008;narlik@bk.ru;www.narlik.lviv.ua

ТУ У 10.8-33533812-001:2014

100 %   екологічно-чистий натуральний фітозасіб. Без ГМО.

Засоби для лікування захворювання шкіри

Фітовитяжка «Псореатин»

Склад, г/100 мл (см3): трава низки трироздільної(череди) – 0,5 г, пагони (гілки) з листям омели білої – 0,5 г, трава золототисячника молого (центурії) – 0,5 г, трава парила (реп’яшка) – 0,5 г, плоди шипшини – 0,5 г, трава звіробою – 0,5 г, квітки нагідок (календули) – 0,5 г, трава ряски малої – 0,5 г, трава ранника (норичника) – 0,5 г, трава бедринцю ломикаменевого – 0,5 г, трава короставника польового (скабіози польової) – 0,5 г, спирт етиловий

ректифікований, вода підготована.

Фармакологічна дія: засіб з лікарських рослин «Псореатин» має протизапальну, антитоксичну і дезінфікуючу дію. Нормалізує обмін речовин в організмі. Призупиняє,а з часом (при більш тривалому застосуванні) забезпечує повне зникнення білих лусок та червоних бляшок при захворюванні на лускатий лишай(псоріаз);відновлює колір шкіри при захворюванні на вітіліго.

Рекомендації по застосуванню

– Псоріаз

– Вітіліго

– Себорея.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря(від 6 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2