Фітовитяжка “Гіпертонат”

Засіб з лікарських рослин «Гіпертонат» має виражений гіпотензивний ефект при різних формах гіпертонічної хвороби, знижує як діастолічний так і систолічний артеріальний тиск, не порушуючи при цьому добового ритму. Зменшує відчуття тяжкості і головного болю в потиличній ділянці, покращує пам’ять. Сприяє нормалізації тонусу нервової системи.

Склад: водні витяжки

плодів глоду, трави хвоща польового, пагонів (гілок) з листям омели білої, трави собачої кропиви, плодів (насіння) кропу запашного, коренів валеріани лікарської, плодів софори японської, листя м’яти перцевої, трави буркуну лікарського (донника), трави лабазника в’язолистого (таволги), кореневиша і коренів діоскореї ніппонської , спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Артеріальна гіпертонія

– Симптоматична гіпертонія (ниркова, нейрогенна, ендокринна)

– Вегето-судинна дистонія по гіпертонічному типу

– Комплексне лікування ішемічної хвороби серця з гіпертонією

– Атеросклероз судин головного мозку.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до

компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2