Фітовитяжка “Ендокринолік”

Засіб з лікарських рослин «Ендокринолік» має протизапальну дію, налагоджує порушений вуглеводневий обмін речовин в організмі людини. Налагоджує функцію печінки та стимулює роботу підшлункової залози для достатнього продукування інсуліну, що призводить до нормалізації рівня цукру в крові. Нормалізує діяльність органів травлення(сприяє зменшенню підвищеного апетиту та відчуття спрагою,що сприяє зниженню ваги)

Склад: водні витяжки

трави козлятника лікарського (галеги), коренів цикорію, коренів кульбаби лікарської, квіток цмину піскового (бесмертника), трави золототисячника малого (центурії), плодів барбарису, пагонів чорниці, листя стевії, трави солянки холмової, трави люцерни посівної, трави талабану польового ( ярутки польової), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

-Порушення вуглеводневого обміну речовин

-Не інсулінозалежна форма цукрового діабету

-Інсулінозалежна форма цукрового діабету, як допоміжний засіб

-Порушення функції гепато-біліарної системи

-Порушення судинної системи на фоні підвищеного рівня цукру в крові

-Порушення гормональної системи (надмірний ріст волосся або ж навпаки

випадіння волосся у жінок)

-Комплексне лікування при ожирінні (зайва вага і надмірний апетит), пародонтозі, порушенні зору

-Надмірна пітливість

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2