Фітовитяжка “Кістолітин”

Засіб з лікарських рослин «Кістолітин» має протизапальну, розсмоктуючу і протипухлинну дію.

Склад: водні витяжки

бруньок берези, плодів ялівцю, пагонів (гілок) з листям омели білої, коренів лопуха, квіток нагідок (календули), квіток бузини чорної, коренів родіоли холодної (червоної щітки), трави астрагалу шерстистоквіткового, коренів перстачу білого (лапчатки білої), коренів бедринцю ломикаменевого, трави татарника колючого, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Кісти різної локалізації (у головному мозку, щитовидній залозі, в

паренхімі печінки, нирок, простаті, яєчників)

– Полікістоз нирок, яєчників,кістоз, гематурія, крововиливи.

Дозування та спосіб вживання:       

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2