Фітовитяжка “Церебролік”

Засіб з лікарських рослин «Церебролік» має заспокійливу,протисудомну,протизапальну,протинабрякову,антиспазматичну і розслаблюючу дію на скелетні м’язи. Зменшує інтенсивність та частоту нападів епілепсії. Знижує тонус, моторику гладких та скелетних м’язів. Не пригнічує центральну нервову систему і не дає негативного впливу на пам’ять. Поступово усуває неконтрольовані рухи, роздратованість, чутливість, образливість та покращує стан здоров’я та життя хворого.

Покращує іннервацію і периферичний кровообіг мязів, тканинну оксигенацію і лімфообмін,підсилює витривалість мязів при фізичному навантаженні.

Склад: водно-спиртові витяжки

трава сокирків польових, трава головатеня круглоголового (мордовника), трава суріпниці звичайної, трава журавельника звичайного (герань лугова), трава буквиці лікарської, трава гармали звичайної, трава залізняка колючого(зопника колючого), трава горицвіту весняного (адонісу), трава перелету жовтого (язвенника), листя гінкго білоба, квітки арніки гірської, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Дитячий церебральний параліч

– Епілепсія різного походження

– Гіперкінетичні розлади

– Епілептиформні судоми (при розсіяному склерозі)

– При захворюваннях, які супроводжуються набряком головного мозку

– Всі види хореї (ревматична, хореїчна епілепсія)

– Гіперкінез (швидкі примусові рухи обличчя і кінцівок)

– Хвороба Паркінсона;Синдром Паркінсона

– Міастенія і міопатія

– Комплексне лікування хворих на розсіяний склероз, заїкання.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(до 1,5 року по одній краплі,від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2