Фітовитяжка “Катарактин”

Засіб з лікарських рослин «Катарактин» має протизапальну, очищувальну, розсмоктувальну дію на кришталик. Нормалізує обмінні процеси у кришталику ока, посилює періодичну циркуляцію. Підвищує гостроту зору, знімає алергічні та дистрофічні явища в очних структурах.

Склад: водно-спиртові витяжки

трава полину гіркого, пагони чорниці, трава очанки, корені кульбаби лікарської, кореневища і корені родіоли рожевої (золотого кореня), квітки ромашки, кореневища лепехи (аїру тростинного), листя арніки гірської, насіння дикої моркви, квітки волошки синьої, трава зірочника середнього (мокрецю), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Катаракта (вроджена, посттравматична, міопічна, стареча)

– Міопія, відшарування сітківки ока

– Аномалії недорозвинутого очного апарату

– Запальні процеси в очах (кон’юнктивіт, увеїт)

– Порушення зору

– Алергічні, інтоксикаційні ураження очей.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2