Фітовитяжка “Неврозин”

Засіб з лікарських рослин «Неврозин» має заспокійливу,спазмолітичну та знеболюючу дію. Покращує кровопостачання та функціональний стан мозку. Підвищує психічний і загальний тонус організму, усуває збудливість, головний біль, нормалізує сон та покращує розумову діяльність, заспокоює центральну нервову систему. Стимулює роботу серцево-судинної системи та покращує сон.

Склад: водно-спиртові витяжки

трава полину гіркого, трава пасифлори, трава звіробою, шишки хмелю, кореневища і корені родіоли рожевої (золотого кореня), кореневища і корені півонії, трава меліси лікарської, трава астрагалу шерстистоквіткового, корені шоломниці байкальської(шоломника байкальського), трава Іван-чаю(хаменерію вузьколистого), трава вересу звичайного, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Астено-депресивний синдром, депресивні розлади

– Емоційно-стресове перенапруження

– Розлади нервової діяльності (неврастенія, істерія)

– Розлади серцево-судинної системи

– Зниження розумової працездатності

– Безсоння, роздратованість

– Клімактерична депресія

– Комплексне лікування гіпертонічної хвороби;вегето-судинної дистонії

– Комплексне лікування при порушенні функцій щитоподібної залози

– Комплексне лікування при хворобі Паркінсона;Мігрені.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(до 1,5 року по одній краплі,від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2