Фітовитяжка “Формула Схуднення”

Засіб з лікарських рослин «Формула Схуднення» сприяє загальному зміцненню організму,зниженню апетиту, розщепленню жирових клітин, прискорює процес обміну речовин,очищає організм від токсинів і шлаків,знижує рівень холестерину в крові,посилює імунітет,нормалізує роботу всіх систем і органів організму.

Склад: водно-спиртові витяжки

корені лопуха, трава зірочника середнього (мокрецю), корені кульбаби лікарської, листя кропиви дводомної, насіння фенхеля, листя стевії, насіння льону, кореневища і корені оману високого (девясилу), плоди жостеру проносного, стовпчики з приймочками кукурудзи (кукурудзяні рильця), трава перстачу гусячого, трава ряски малої, кореневища імбиру, трава буквиці лікарської, трава зніту вузьколистого (Іван-чаю), корені лаконосу американського, корені великоголовника сафлоровидного(левзеї сафлоровидної)), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв.до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2