Фітовитяжка “Геморалік”

Засіб з лікарських рослин «Геморалік» має кровоспинну дію, підвищує і стимулює здатність крові до зсідання. Стимулює кровотворну і протромбіноутворюючу функцію печінки, активує протромбін у плазмі.

Склад: водні витяжки

трави грициків звичайних (пастушої сумки), листя кропиви дводомної, трави деревію(тисячолистника),кори дуба , трави гірчаку перцевого, кореневища і коренів родовика лікарського (кровохльобки), трави парила (реп’яшка), трави лабазника в’язолистого (таволги), кореневища бадану товстолистого, трави люцерни,кореневища перстачу прямостоячого (калгану) , спирт етиловий ректифікований, вода підготована

Рекомендації до застосування

–Геморагічні діатези (гемофілія, геморагічний васкуліт)

–Дисфункціональні кровотечі (маткові, легеневі, носові, шлунково-кишкові)

–Комплексне лікування захворювання ускладненого з кровотечами (виразкова хвороба, хронічний неспецифічний виразковий коліт, геморагічний інсульт, кровоточивий геморой, кровохаркання, туберкульоз).

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2