Фітовитяжка “Фібромолік”

Засіб з лікарських рослин «Фібромолік» має протизапальну, кровоспинну,протипухлинну, розсмоктувальну дію.

Склад: водно-спиртові витяжки

плоди барбарису, трава будри плющевидної, трава чистотілу, корені копієчника забутого (червоний корінь), кореневища і корені купини лікарської, пагони (гілки) з листям омели білої, трава вербени, трава солянки холмової, трава талабану польового (ярутки польової), трава борової матки (ортилії однобокої), корені родіоли холодної (червоної щітки), кореневища бадану товстолистого, трава підмаренника справжнього, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Показання до застосування

– Міоми матки

– Фіброміоми матки

– Дисфункціональні маткові кровотечі

– Ендометрити, ендометріоз

– Порушення менструального циклу

– Гіперплазія матки.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів  продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2