Фітовитяжка “Холецистин”

Засіб з лікарських рослин «Холецистин» має протизапальну, жовчогінну, жовчопродукуючу та хонолітичну дію. Покращує функцію печінки та усуває запальні процеси в ній. Сприяє відходженню слизу, дрібних конкрементів із жовчовивідної системи.

Склад: водно-спиртові витяжки

квітки нагідок (календули), трава грушанки круглолистої, трава дроку красильного, корені цикорію, корені соняшника, плоди барбарису, плоди шипшини, листки бобівника трилистого (вахти трилистої), трава буквиці лікарської, трава перстачу гусячого, трава астрагалу шерстистоквіткового,спирт етиловий ректифікований,вода підготована.

Рекомендації до застосування

-Дискінезія жовчовивідних шляхів

-Калькульозні холецистити

-Хронічні гепатити різного походження

-Гепатохолецистити, холангіти

-Циротичні переродження

-Профілактика та лікування жовчокам’яної хвороби

-Гепатомегалія

-Комплексне лікування при вірусних гепатитах,алергіях,анеміях.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2