Фiтoвитяжкa “Aлерголік”

Засіб з лікарських рослин «Алерголік» має протиалергічну, антигістамінну та десенсибілізуючу дію. Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, очищує печінку, шлунок та кишківник, а також сприяє швидкому виведенню алергену із організму. При алергічних реакціях зменшує свербіж, набряки, а також прояви захворювання з боку слизової оболонки носа, кон’юнктиви та шкіри. Активує імунну систему організму проти алергенів призупиняючи подальшу алергізацію.

Склад: водні витяжки

трави материнки, листя кропиви дводомної, квіток ромашки, коренів кульбаби лікарської, квіток пижма звичайного, трави череди(низки) трироздільної (причепи), квіток нагідок (календули), трави фіалки триколірної, трави вербени лікарської, трави настурції лікарської, трави ряски малої, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

-Алергічні реакції різного походження та локалізації

-Алергічні дерматити, риніти, кон`юктивіти, діатези

-Контактна, харчова і медикаментозна алергія

-Хронічна кропивниця

-Набряк Квінке

-Комплексне лікування ядухи (бронхіальної астми), герпесу,

псоріазу,рожі,нежиті.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2