Фітовитяжка “Гемосанат”

Засіб з лікарських рослин «Гесоманат» має бактерицидну та бактеріостатичну дію. Окрім того є дезінтоксикаційним засобом.

Склад: водні витяжки

плодів ялівцю, трави череди(низки) трироздільної (причепи), коренів вовчуга польового (стальника), кореневища і коренів оману високого (девясилу), квіток бузини чорної, бруньок берези, трави материнки, трави парила ( реп’яшка) , коренів кульбаби лікарської , трави люцерни посівної, трави буркуну лікарського (донника) , спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

-Стафілококові і стрептококові інфекції (висипи на шкірі, вугри, рожисте

запалення, мікробна екзема, лишаї, кліщі, фурункули)

-Комплексне лікування гнійної ангіни,скарлатини,остеомієліту, інфекційного паротиту, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки

-Хронічні запальні процеси органів дихання

-Хронічні запалення жіночих статевих органів (аднексити, ендометрити, ерозії).

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря(від 6 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2