Фітовитяжка “Кардіонат”

Засіб з лікарських рослин «Кардіонат» має кардіологічну, антиаритмічну і знеболюючу дію. Цей засіб спрямовано впливає на нейроциркуляторну дистонію за кардіальним типом. Стимулює роботу серця, розширює коронарні судини, тонізує серцевий м’яз. Нормалізує різноманітні порушення серцевої діяльності, вирівнює ритм роботи серця, стабілізує метаболічні процеси в серцевому м’язі, усуває екстрасистолію.

Склад: водно-спиртові витяжки

плоди глоду, шишки хмелю, трава собачої кропиви, трава меліси лікарської, кореневиша і корені валеріани, трава сухоцвіту багнового (сушениці), листки конвалії травневої, суцвіття лаванди, трава шандри звичайної, корені шоломниці байкальської (шоломника байкальського), кореневища і корені синюхи блакитної, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

-Нейроциркуляторна дистонія за кардіальним типом

-Неврози серця, тахікардія

-Аритмії різного походження

-Екстрасистолії різного походження

-Серцева недостатність (ослаблення серцевого м’яза)

-Комплексне лікування гіпертонії

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(до 1,5 року по одній краплі,від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до

компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2