Фітовитяжка “Аднексин”

Засіб з лікарських рослин «Аднексин» має протизапальну, знеболюючу,загальнозміцнюючу дію на жіночі статеві органи(матку,яйники,труби,піхву), а також розсмоктуючу, протинабрякову та гормоностимулюючу дію.

Склад: водні витяжки

трави грушанки круглолистої, плодів ялівцю, трави деревію, квіток нагідок (календули), коренів родіоли холодної (червоної щітки), трави материнки, трави борової матки (ортилії однобокої), трави звіробою, трави льонку звичайного (льнянки), трави вероніки лікарської, трави еспарцету посівного, коренів бедринця ломикаменевого, трави буркуну лікарського (донника), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Запальні процеси жіночих статевих органів

– Аднексити різної етіології (запальні процеси яйників, запалення труб,

кісти яйників)

– Ендометрити,ендометріоз

– Порушення менструального циклу (аменорея, гіпоаменорея

– Порушення репродуктивної функції жінки

– Передменструальний синдром

– Гіперплазія і гіпоплазія матки

– Порушення в організмі у клімактеричному періоді

– Комплексне лікування ендометритів, безпліддя, мастопатії, мастоденії,

кіст,поліпів,фіброміоми матки,викиднів, вагінітів, а також випадання волосся і вугрів, які виникають внаслідок гормональних порушень.

Дозування та спосіб вживання:       

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2