Фітовитяжка “Судинотон”

Засіб з лікарських рослин «Судинотон» покращує периферичний артеріальний і венозний кровообіг, виявляє судинорозширюючу дію, сприяє насиченню судин киснем. Має венолітичну та антитромбічну дію. Покращує реологічні властивості крові, підсилює відтік лімфи, сприяє розсмоктуванню місцевого набряку. Усуває запальні процеси венозних судин та підвищує тонус їх клапанів. Нормалізує кровообіг у м’язах, зменшує болі в ногах, судоми.

Склад: водно-спиртові витяжки

трава і суцвіття гречки посівної, трава буркуну лікарського (донника), плоди глоду, кореневища бадану товстолистого, насіння льону, корені кульбаби лікарської, трава сухоцвіту багнового (сушениці), пагони (гілки) з листям омели білої, корені вовчуга польового (стальника), трава люцерни,квіти гіркокаштану звичайного (каштану кінського), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації по застосуванню

– Варикозне розширення вен

– Тромбофлебіт нижніх кінцівок

– Порушення кровообігу внаслідок захворювання судин

– Трофічні виразки (діабетичні зміни в нижніх кінцівках)

– Дегенеративні зміни сітківки ока

– Комплексне лікування геморою

– Хронічний облітеруючий ендартеріїт (блідість, похолодання пальців

або ступнів ніг, трофічні зміни)

– Атеросклероз нижніх кінцівок

– Діабетичні ангіопатії

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(до 1,5 року по одній краплі,від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2