Фітовитяжка “Лаксонат”

Засіб з лікарських рослин «Лаксонат» має послаблюючу, протизапальну і подразнюючу дію. Подразнює інтерорецептори кишківника, викликає посилену перистальтику його і сприяє більш швидкому випорожненню кишківника.

Склад: водно-спиртові витяжки

плоди кмину, листки кропиви дводомної кореневища і корені оману високого (девясилу), трава материнки, плоди розторопші, кукурудзяні рильця(стовпчики з приймочками кукурудзи), трава якірців сланких, трава кипрею (Іван-чаю), листя бобівника трилистого (вахти трилистої), трава гірчака почечуйного, плоди жостеру проносного, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Функціональний закреп (ректальний, калогенний)

– Закреп органічного походження (коліт, тріщини ануса, проктит, геморой)

–Рефлекторний закреп (виразкова хвороба, холецистит, гінекологічні захворювання)

– Завали і запальні процеси в кишківнику

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2