Фітовитяжка “Струмонорм”

Засіб з лікарських рослин «Струмонорм» покращує обмін речовин в організмі та нормалізує стан і функцію щитоподібної залози.

Склад: водно-спиртові витяжки

трава дроку красильного, кореневища і корені оману високого (девясилу), трава і зерна вівса посівного, плоди шипшини, трава звіробою, трава буквиці лікарської, кореневища і корені родіоли рожевої (золотого кореня), слані цистозіри бородавчастої, кореневища і корені перстачу білого(лапчатки білої), листя брусниці, листя суниці лісової, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Порушення функції щитоподібної залози

– Гіпотиреози

– Гіпоплазія і аплазія щитоподібної залози

– Комплексне лікування мікседеми – набрякової форми гіпотиреозу.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря(від 6 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2