Фтовитяжка “Струмонат”

Засіб з лікарських рослин «Струмонат» нормалізує гормональну функцію щитоподібної залози і відновлює її розміри. Сприяє налагодженню обміну речовин, роботи серцево-судинної і нервової системи, а також шлунково-кишкового тракту.

Склад: водно-спиртові витяжки

пагони (гілки) з листям омели білої, трава собачої кропиви, трава Іван-чаю (кипрею), плоди глоду, листя горіха волоського, слані ламінарії цукристої, корені лопуха, корені перстачу білого (лапчатки білої), трава нетреби звичайної (зобника), трава вовконога європейського (зюзника), трава зірочника середнього (мокрецю), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації по застосуванню

– Порушення функції щитоподібної залози

– Дифузний токсичний зоб

– Гіперплазія щитоподібної залози

– Аутоімунний тиреоїдит

– Комплексне лікування при вузловому зобі, пухлинах і кістах щитоподібної залози

– Захворювання серцево-судинної і нервової системи

– Комплексна терапія дитячого енурезу.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(від 6 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2