Фітовитяжка “Бальзам Пульмо”

Засіб з лікарських рослин «Бальзам Пульмо» має протизапальну, бактерицидну і муколітичну дію. Виконує спазмолітину та бронхолітичну дію. Підтримує фізіологічний процес ліквідації запалення, не даючи йому змоги перейти у хронічну форму. Сприяє усуненню набряку слизової оболонки бронхів, що полегшує відродження мокротиння. Відновлює мікроциркуляцію у легеневій тканині та зменшує легеневу гіпертензію.

Склад: водні витяжки

коренів алтеї лікарської , листки підбілу звичайного (мати-й-мачухи), квіток липи, трави чебрецю, квіток бузини чорної, слані ісландського моху (цетрарія), коренів солодки голої, кореневища і коренів оману високого (девясилу), листя шавлії лікарсько, трави фіалки триколірної, кореневища і коренів синюхи блакитної, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Запальні захворювання дихальних шляхів (гострі і хронічні бронхіти,

хронічний бронхіт з асматичним компонентом, трахеїти,пневмонії)

– Бронхоекстаз, бронхіоліт

– Емфізематичний бронхіт

– Сухий кашель

– Кашель з великою кількістю мокротиння

– Комплексне лікування бронхіальної астми, туберкульозу легень.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(до 1,5 року по одній краплі,від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до

компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2