Фітовитяжка “Лімфолік”

Засіб з лікарських рослин «Лімфолік» має протизапальну, протинабрякову, розсмоктувальну, антитоксичну та онкостатичну дію на лімфоїдну тканину.

Склад: водно-спиртові витяжки

плоди ялівцю, бруньки берези, трава полину гіркого, пагони (гілки) і листя омели білої, трава ранника (норичника), листя кропиви дводомної, трава звіробою, трава Іван-чаю (зніту вузьколистого), корені кульбаби лікарської,трава люцерни, трава шандри звичайної, спирт етиловий ректифікований, вода підготована

Рекомендації до застосування

–Лімфаденіти різної етіології і локалізації(шийні,пахові,підпахові,тощо)

–Комплексне лікування лімфогранулематозу (злоякісний розвиток лімфоїдної тканини)

–Захворювання органів дихання (збільшення мезентеріальних і трахео-

бронхопульмональних лімфовузлів).

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(від 6 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2