Фітовитяжка “Гельмінтин”

Засіб з лікарських рослин «Гельмінтин» має протигельмінтну дію (порушує ферментативні системи паразитів, що призводить до їх знищення). Підсилює організм, зміцнює його захисні сили для боротьби з паразитами.

Склад: водні витяжки

трави парила (реп’яшка), трави звіробою, трави полину гіркого, квіток пижма, квіток цмину піскового (безсмертника), трави чебрецю, трави деревію, трави золототисячника малого (центурії), кореневища і коренів оману високого (девясилу), кора верби білої, бруньок берези, трави лабазника в’язолистого (таволги), трави льонку звичайного (льнянки), спирт етиловий ректифікований, вода підготована

Рекомендації до застосування

– Гельмінтні інвазії у дітей та дорослих

– Комплексне лікування лямбліозних холециститів у поєднанні з

фітовитяжкою «Холанган»

– Комплексне лікування аденоїдів, запалення і потовщення слизової

оболонки внаслідок гельмінтних інвазій.

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(до 1,5 року по одній краплі,від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2