Фітовитяжка “Соленормін”

Засіб з лікарських рослин «Соленормін» має протизапальну,сечогінну, регенеративну і біостимулюючу дію, нормалізує сольовий обмін та виводить надлишок різноманітних солей з організму людини. Відновлює функцію нирок, сечовивідної системи,уражених суглобів. Покращує мікроциркуляцію та стимулює процеси відновлення структури і функції міжхребцевих дисків.

Склад: водно-спиртові витяжки

трава споришу звичайного, корені цикорію, квітки цмину піскового (безсмертника), кора верби білої, кореневища і корені вовчого тіла (сабельника), плоди шипшини, корені марени красильної, корені соняшника, плоди барбарису, листя мучниці, листя брусниці, трава хвоща польового, бруньки берези, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Нормалізація сольового обміну

– Сечокам’яна хвороба

– Лікування остеохондрозу,подагри,артрозу

– Сечокислий діатез

– Міжхребцеві дискові порушення(грижі хребта)

– Деформуючі дорсопатії;Запальні спонділопатії

– Комплексне лікування артритів, хвороби Бехтерєва

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря(від 6 до 12 років по п`ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2