Фітовитяжка “Зоровіт”

Засіб з лікарських рослин «Зоровіт» стимулює репаративні і регенеративні процеси, покращує мікроциркуляцію і обмінні процеси у тканинах ока.

Склад: водні витяжки

плодів (насіння) кропу запашного, коренів кульбаби лікарської, коренів цикорію, трави меліси лікарської, плодів шипшини, трави очанки, пагонів чорниці, трави вербени, трави талабану польового (ярутки польової), трави солянки холмової, листя гінкго білоба, спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Пониження гостроти зору (короткозорість, далекозорість, косоокість)

– Пониження рефракції та акомодації

– Рубцеві зміни та помутніння рогівки

– Алергічні і запальні процеси в очах.

Дозування та спосіб вживання:       

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря рекомендована доза-(до 1,5 року по одній краплі,від 1,5 до 3 років по 2 краплі,від 3 до 5 років по три краплі,від 5 до 7 років по чотири краплі,від 7 до 12 років по п’ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому.

Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2