Фітовитяжка “Улькогастр”

Засіб з лікарських рослин «Улькогастр» запобігає виразковому утворенню шляхом зниження секреції соляної кислоти і підвищує місцеве захисне протистояння. Покращує мікроциркуляцію, метаболічні і репаративні процеси в шлунково-кишковому тракті. Усуває прояви загострення виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки.

Склад: водно-спиртові витяжки

трава золототисячника малого (центурії), кореневища лепехи (аїру тростинного), трава деревію, квіти нагідок (календули), листя м’яти перцевої, трава звіробою, кореневища перстачу прямостоячого (калгану), трава залізняка колючого (зопника колючого), корені Кермек Гмелина, корені алтеї лікарської, трава міхурника (хлопушки звичайної), спирт етиловий ректифікований, вода підготована.

Рекомендації до застосування

– Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки

– Гіперацидний гастрит, гастродоуденіт

– Як симптоматичний засіб від печії у поєднанні з фітовитяжкою

«Панкреалін».

Дозування та спосіб вживання:

Вживати: разова доза по 5 – 15 крапель, розвівши в 30 мл води кімнатної температури   2-3 рази на добу за 10-30 хв. до їжі або через 30-60 хв. після їжі. Дітям за призначенням лікаря-(від 6 до 12 років по п`ять крапель). Лікар може коригувати термін вживання,дозу та частоту прийому. Термін лікування залежить від форми та стадії захворювання.

Застереження при застосуванні: при індивідуальній чутливості до компонентів продукту; вагітним та жінкам, що вигодовують груддю.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці виробника, в захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.При зберіганні допускається наявність осаду. Утворення осаду не є псуванням засобу. Перед вживанням збовтувати.

Строк придатності: 12 місяці з дати виготовлення

Номер партії (серії) та строк придатності: дивись на етикетці.

Форма випуску: рідина у темних скляних флаконах ємністю 35 мл.

Виробник: ПП «Нарлік». Україна, м. Львів, вул. Одеська, 2