Рослинна олія кунжутна 50 мл / 120 мл

Рослинна олія кунжутна

Олія кунжутна глибоко проникаючи в шкіру, зволожує, живить її та очищає, призупиняючи старіння. Використовується для втирання в тіло, щоб запобігти сонячним опікам, оскільки являється чудовим ультра фіолетовим фільтром, що захищає від шкідливого сонячного проміння.

 

Кунжутна олія, глибоко проникаючи в шкіру, зволожує, живить її та очищає, призупиняючи старіння. Використовується для втирання в тіло, щоб запобігти сонячним опікам, оскільки являється чудовим УФ-фільтром, що вбирає шкідливе сонячне проміння.

Внутрішньо використовують при легеневих захворюваннях, сухому кашлі, цукровому діабеті, малокрів’ї та гіперфункції щитовидної залози.

По питанню внутрішнього використання індивідуально звертатися до лікаря.

 

Методи застосування

Для догляду за волоссям: нанести на шкіру голови, ретельно масажуючи – втерти. Змити теплою водою через 30 хвилин. Після цього промити волосся з використанням мила.

Для догляду за тілом: різні види масажу, від самого легкого до жорсткого. Після масажу залишити на тілі протягом 40 хвилин, потім змити теплою водою з милом.

Для догляду за обличчям: м’якими рухами нанести на обличчя і область декольте. Через 30 хвилин промокнути надлишки серветкою.

 

Умови зберігання 

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.