Омолоджуючий засіб для мужчин «Нічний догляд» 50 мл

Омолоджуючий засіб для мужчин «Нічний догляд»

Антисептична, зволожуюча, пом’якшуюча, живильна, підтягує шкіру обличчя та шиї, робить її пружною, залишаючи на шкірі приємний аромат.

 

Засіб являє собою суміш натуральних рослинних та ефірних олій на основі олії какао з додаванням вітаміну Е (вітаміну молодості та краси), без жодних синтетичних домішок та барвників. Основний склад олії какао становлять ненасичені та насичені жирні кислоти, такі як олеїнова, стеаринова, лауринова, пальмітинова, лінолева, арахінова. Всі вони грають дуже важливу роль в життєдіяльності шкіри чоловіків (сприяють її зволоженню, відновлюють та уповільнюють процеси старіння).

Засіб легко і швидко вбирається шкірою, глибоко проникає в її клітини, не залишаючи після себе жирного блиску. Застосування являється простим і зручним, ну і, звичайно ж, досить ефективним.

 

Склад

Натуральні рослинні олії какао, алое вера, оливкова; ефірні олії чайного дерева, бергамоту, вітамін Е. Не містить консервантів, барвників і синтетичних добавок.

 

Спосіб застосування

Використовується для будь-якого типу шкіри обличчя. Нанести на обличчя та шию на 15-20 хвилин перед сном, втираючи легкими масажними рухами. Олія має високу проникаючу властивість, тому для досягнення максимального косметичного ефекту, бажано не змивати. В окремих випадках, після процедури обличчя можна промокнути серветкою або змити теплою водою. Для зовнішнього використання.

 

Протипоказання

Індивідуальне несприйняття окремих компонентів олії.

 

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при кімнатній температурі +5°С +25°C. Уникати попадання прямих сонячних променів.

 

Термін зберігання

Після відкриття упаковки зберігати в прохолодному місці не більше 3-х місяців.