Олія розторопші харчова холодного віджиму 200 мл

Олія розторопші харчова холодного віджиму

Покращує кровообіг, стимулює виділення жовчі, покращує пам’ять, полегшує самопочуття жінки в клімактеричному періоді. Сприяє зменшенню потреби в інсуліні при цукровому діабеті.

 

Ефективна при хронічних захворюваннях печінки вірусної, алкогольної природи, токсичні захворювання і гепатити. Застосовується при лікуванні: цирозу і жирової дистрофії печінки; виразкової хвороби шлунку і дванадцятипалої кишки, запаленні стравоходу, печії, гострому і хронічному гастритах; в проктології при геморої, анальних тріщинах; хронічних колітах, запорі; в гінекології при захворюваннях шийки матки; хімічних і т ермічних опіках.

Олія розторопші є гепаторотектором і антиоксидантом. Покращує метаболічні процеси в гепатоцитах. Підвищує стійкість печінкових клітин до несприятливих факторів зовнішнього середовища, що їх пошкоджують. Олія є цінним дієтичним продуктом.

 

Дія

регенеративна, протизапальна, відновлює  епітелій, стабілізує мембрани клітин печінки. Покращує кровообіг, стимулює виділення жовчі, покращує  пам’ять, полегшує самопочуття жінки в клімактеричному періоді. Нормалізує функцію товстого кишечника, сприяє регулярному  випорожненню, стимулює перистальтику і діє як ефективний проносний засіб. Антиалергічна, онко протекторна, дезінтоксикаційна.