Олія конопляна харчова холодного віджиму 200 мл

Олія конопляна харчова холодного віджиму

Cприятливо впливає: – на систему кровотворення (анемію),- на серцево-судинну систему (інсульт, інфаркт, гіпертонія, атеросклероз, тромбофлебіт), – на травну систему (коліт, гастрит, виразка, холецистит), – на опорно- руховий апарат (остеохондроз, артрит), – на дихальну систему (бронхіальну астма, пневмонія, бронхіт, туберкульоз), – при запорах (клізма з олії конопель), – при мастопатії – компреси з олії, – для посилення імунітету -1 ст. л. до і після сну протягом трьох тижнів, – у косметології: відмінно підходить для будь-якого типу волосся.

 

Склад

Олія виготовлена з конопляного насіння методом холодного віджиму, до складу входять фітостероли, які впливають на розвиток плоду у вагітних жіної антиоксиданти – не допускають в’янення шкіри; амінокислоти – підтримують у нормі всі функції організму, які є життєво необхідними; вітаміни А, Е, Д, У; хлорофіл -незамінний компонент олії, що сприяє активній боротьбі людського організму з онкозахворюваннями, має протипухлинні властивості за рахунок каннабіноїдів, які не допускають розвитку ракових клітин.

 

Дія

Сприятливо впливає:

– на систему кровотворення (анемію), на серцево-судинну систему (інсульт, інфаркт, гіпертонія, атеросклероз, тромбофлебіт);

– на травну систему (коліт, гастрит, виразка, холецистит);

– на опорно- руховий апарат (остеохондроз, артрит);

– на дихальну систему (бронхіальну астма, пневмонія, бронхіт, туберкульоз);

– при запорах (клізма з олії конопель);

– при мастопатії – компреси з олії;

– для посилення імунітету – 1 ст.л. до і після сну протягом трьох тижнів;

– для чоловіків вживання конопляної олії знижує ймовірність ризику виникнення аденоми простати, раку статевих органів та імпотенції;

– у косметології: відмінно підходить для будь-якого типу волосся. Завдяки вітамінам і жирним кислотам, повертає природний гарний вигляд волосся, стимулює ріст, усуває сухість та тьмяність волосся.

Конопляна олія є препаратом альтернативної медицини, тому застосовувати її треба з особливою обережністю.

Увага! Оскільки конопляна олія містить каннабіноїди,які впливають на пацієнта психотропно (виникає запаморочення, галюцинації, страх, тривога), при її застосуванні необхідно врахувати індивідуальні особливості людини.

Не має побічних дій. Засвоюється організмом на 100%. Немає протипоказань до внутрішнього застосування. Природній антибіотик.

 

Умови зберігання

Зберігати в герметично закритому флаконі темного кольору при кімнатній температурі не вище 25°C в недоступному для дітей місці. Уникати попадання прямих сонячних променів.