Композиція «Аромотерапія при бронхіті» 10 мл

Композиція «Аромотерапія при бронхіті»

При гострому бронхіті проявляє антибактеріальну, протизапальну, протикашльову, відхаркуючу та муколітичну дії; при хронічному бронхіті: відхаркуючу, протикашльову та протизапальну дії, збільшує життєвий об’єм легень.

 

Склад

Олія ефірна евкаліпту, анісу, чайного дерева, сосни, каяпуту. Не містить барвників та синтетичних добавок.

 

Спосіб застосування

Масаж: втирання в область грудей, спини та шиї суміш із 15 капель плюс 50 г натуральної рослинної олії. Курс – дві процедури зранку і ввечері.

Інгаляції: 5-10 капель суміші на 1 літр води 90°С розмішати, дихати парою 5-10 хвилин носом і ротом, накрившись полотенцем і закривши очі. Процедуру повторити 2-3 рази на день.

Ароматизація приміщення: 2 краплі суміші із розрахунку на 5 м³ приміщення налити в аромалампу, розбавити водою, запалити в лампі свічку в металічному контейнері. Ароматизацію проводити безперервно не більше двох годин на день.

Аромамедальйон: капнути 1-2 краплі суміші олій, запах триває 2-3 дні. Наповнений аромамедальйон можна використовувати вдома, в школі, на роботі, в машині.

 

Протипоказання

Індивідуальне несприйняття окремих компонентів олії.

 

Умови зберігання

Зберігати в герметично закритому флаконі темного кольору при кімнатній температурі не вище 25°C в недоступному для дітей місці. Уникати попадання прямих сонячних променів.

 

Термін зберігання

При дотриманні герметичності упаковки – 5 років. Бажано використати протягом 6 місяців після відкриття флакону.