Ефірна олія ялівцевих ягід 5 мл / 10 мл / 20 мл

Ефірна олія ялівцевих ягід

Ефірна олія ялівцевих ягід вселяє оптимізм, підсилює наполегливість і терпіння. Використовується при радикуліті, знімає зубний біль, лікує пародонтоз, мокру екзему, хронічну форму ангіни, запалення легенів. Натуральне джерело вітамінів та фітонцидів. Усуває набряки, запалення, біль при остеохондрозі, артритах, невритах, невралгіях. Посилює гостроту зору при перевтомі очей.

 

Дуже красива, незвичайно міцна деревина з вишуканим ароматом використовувалася для виготовлення кухонного посуду, іграшок, амулетів, ікон. Було помічено, що оберіг з ялівцю охороняє від багатьох заразливих хвороб. Ялівцева деревина не гниє і з часом навіть стає особливо міцною, тому знатних персон ховали в дорогих саркофагах з ялівцю.

Ялівцевим віником люблять попаритися в російській лазні. Відомий досвід лікування за допомогою ялівцю туберкульозу і нервових захворювань.

 

Лікувальні властивості

 

Дозування

 

Протипоказання

Перші місяці вагітності, алергічний сінний нежить. Дітям до 7 років не можна мастити слизову оболонку носа і носоглотки, оскільки може виникнути рефлекторне пригнічення і зупинка дихання.

 

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.