Ефірна олія шавлії мускатної 5 мл / 10 мл / 20 мл

Ефірна олія шавлії мускатної

Ефірна олія шавлії мускатної відновлює сили. Ефективна при астеніях, неврастеніях, диспепсіях; нервовому тремтінні, паралічах, бронхітах, астмі, аденітах, безплідді. Усуває нічну пітливість. Усуває діарею, атонічні рани, виразки, дерматози, рахіт, золотуху, облисіння. Допоміжна при ангіні, стоматиті, ларингіті, астмі. Нейтралізує укуси комах. Для припинення лактації.

 

Отримують методом гідродистиляції із квітучої трави шавлії мускатної. Має специфічний пряний, холодний запах, який нагадує аромат амбри.

 

Дія

 

Показання

 

Способи зовнішнього застосування

Шавлієва олія добре поєднується з лавандовою і ялівцевою ефірними оліями у співвідношенні 1:1:1 і показана при проблемній шкірі і волоссі; з лимонною, геранієвою, жасминовою ефірними оліями в рівних пропорціях – для регулювання гормонального статусу і при гострих респіраторних захворюваннях.

 

Збагачення косметичних засобів

3-5 крапель шавлієвої олії чи однієї із композицій олій змішати з 1-2 столовими ложками будь-якої рослинної олії (персикової, мигдальної, кукурудзяної та інші) або вибраного Вами крему.

 

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість шавлії. Вагітність, годування грудьми, епілепсія. Не вживати разом з препаратами, які містять залізо і алкоголь.

 

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.