Ефірна олія чайного дерева 5 мл / 10 мл / 20 мл

Ефірна олія чайного дерева

Ефірна олія чайного дерева антибіотик широкого спектру дії. Стимулює імунітет. Усуває запалення та збільшення лімфатичних вузлів. Ідеально очищає слизову рота. Усуває наслідки укусів комах, нейтралізує інфекційні отрути; запобігає доброякісним та злоякісним новоутворенням. Знищує патогенну флору слизової вагіни (кольпіти, вагініти, кандидамікози), має протизапальну дію на органи репродукції у чоловіків.

 

Її отримують методом гідродистиляції з листя та гілок чайного дерева. Має специфічний пряний, терпкувато-гіркуватий, свіжий, нагадуючий мускатний горіх запах.

В Європі олія чайного дерева з’явилася приблизно в 1927 році і незабаром дістала загальне визнання як цінний антисептичний засіб. Олія чайного дерева – це достатньо новий ароматерапевтичний засіб, але його популярність швидко зростає завдяки імуностимулюючим властивостям. В Австралії, США та Франції ведеться інтенсивне дослідження її протиінфекційних та протигрибкових властивостей, особливо що стосується лікування шкірних захворювань.

 

Дія

 

Показання

 

Способи застосування

При герпесі та гнійному ураженні шкіри змазувати уражені місця нерозведеною ефірною олією чайного дерева.

Збагачення косметичних засобів: 2-3 краплі олії чайного дерева змішати з 10-15 г (мл) основи (крему, лосьйону, гелю, маски та інших). При педикульозі – 30 крапель олії на 20 мл шампуню. Мити голову не рідше 3 разів на тиждень.

Ванни: В наповнену ванну (37-38°C) добавити 4-5 крапель олії чайного дерева або його суміші з ромашковою, евкаліптовою, розмариновою чи лавандовою оліями (в рівних пропорціях), попередньо змішаних з 1 столовою ложкою емульгатора (молока, меду, морської чи кухонної солі). Тривалість процедури 10-15 хвилин. Ці композиції особливо ефективні при гострих респіраторних захворюваннях, порушенні функцій опорнорухового апарату та при проблемній шкірі.

Спиртовий розчин: 3-5 крапель олії чайного дерева розчинити у 8 мл 70-90% етилового спирту. Застосовувати цей розчин при парші та грибкових ураженнях шкіри.

Полоскання: 3 краплі олії чайного дерева розчинити в 1 склянці води та використовувати цей розчин для полоскання.

Інгаляції: 1-2 краплі олії чайного дерева добавити в посуд з гарячою водою, накритися рушником і глибоко вдихати пару протягом 5-6 хвилин. Очі при цьому повинні бути закриті.

Ароматизація приміщень: 4-5 крапель олії чайного дерева чи його суміші з лимонною або лавандовою оліями в співвідношенні 1:1 добавити в аромалампу, заправлену водою, і запалити свічку. Аромат наповнить приміщення. За відсутністю аромалампи олію можна накапати на серветку чи добавити в чашку з гарячою водою і поставити її на радіатор опалення. Ефективно для санації приміщень і регуляції емоційного фону. Тривалість процедури 15-30 хвилин. Для дитячих приміщень достатньо 1-2 краплі ефірної олії.

 

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до запаху олії чайного дерева. Потрібно бути обережним при чутливій шкірі. Не застосовувати до чотирьох місяців вагітності та дітям до 6 років.

 

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.