Ефірна олія туї 5 мл / 10 мл

Ефірна олія туї

Ефірна олія туї усуває порушення в сечостатевій сфері. Має відхаркувальну, потогінну і сечогінну дію. Використовується для лікування бронхітів, запалення легень, гаймориту, тонзиліту, аденоїдів, стоматитів, пародонтозі, карієсі. Застосовується проти кишкових паразитів. Підходить для догляду за жирною шкірою, зміцнює волосся, рекомендується для догляду за жирним волоссям.

 

Знали тую і давні слов’яни. Її ароматну деревину палили під час жертвоприношень, адже «туйо» в перекладі з грецької означає «жертвувати». Звідси й поширена на Русі назва туї – кадильне дерево.

Туя входить до складу протипухлинних препаратів, ефективна при виникненні ускладнень після профілактичних щеплень. Туя була гідно оцінена засновником гомеопатії Ганеманом С.X., і вже майже 200 років з успіхом використовується в гомеопатичній практиці. Згідно з Ж. Шаретт «головна сфера дії туї – сечостатеві органи, пряма кишка, задній прохід і шкіра».

 

Дія

 

Показання

Протизапальна, пом’якшувальна, протиревматична, антисептична, загоююча, в’яжуча, потогінна, сечогінна, відхаркувальна, тонізуюча, налагоджує травлення і менструальний цикл.

Збагачення косметичних засобів: 2-3 краплі на 5 г основи (в якості основи взяти будь-який м’який крем).

Масаж: 3-5 крапель на 10 мл рослинної олії.

Ванни: Загальні ванни 4-5 крапель. Так як ефірні олії не розчиняються у воді, бажано заздалегідь розвести потрібну кількість олії в одній склянці кефіру, йогурту, молока або вершків. Альтернативою може бути повна столова ложка крупної солі або невелика кількість меду.

Інгаляції: 1-2 краплі на один літр гарячої води.

Ароматизація приміщень: 2-3 краплі (поліпшує настрій).

 

Протипоказання

Сильний токсин, що пояснюється присутністю туйона. Провокує викидні. Вагітність, епілепсія. Зверніть увагу! Олія сильної дії. Передозування може викликати загострення.

 

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.