Ефірна олія троянди 10% 5 мл / 10 мл

Ефірна олія троянди

Ефірна олія троянди – королівська олія. Усуває неврози, спазми головного мозку (нудота, слабкість, мігрень, головний біль). Підвищує працездатність. Нормалізує роботу ендокринних залоз, відновлює гормональне здоров’я, омолоджує та регенерує клітини; нормалізує роботу ШКТ, менструальний цикл, усуває вагініти та молочницю. Має радіопротекторну та антиканцерогенну дію.

 

Олію отримують методом гідродистиляції з пелюстків троянди дамаської чи інших видів троянди. Має квітковий тонкий аромат, який нагадує запах троянди з теплим відтінком деревини.

При температурі нижче 23°C в 100% олії утворюються кристали трояндового воску, які при підігріванні розчиняються.

Троянда, можливо, була першою рослиною, з якої почали отримувати олію шляхом дистиляції. Вперше цим почав займатися Авіценна (Ібн Сіна), арабський лікар, який жив у X столітті. Згідно легенди, святому Домініку (1170-1221) з’явилася Діва Марія і вручила йому перші чотки, кожна коралина яких була насичена трояндовою олією. Подібними чотками сьогодні користуються буддисти і мусульмани. В епоху Середньовіччя олію французької троянди додавали до складу цілющих бальзамів, якими лікували легеневі захворювання та астму.

 

Дія

 

Показання

 

Способи зовнішнього застосування

Трояндову олію, чисту чи розбавлену рослинною олією в співвідношенні 1:1, можна використовувати для лікування герпесу, рубців та оперізуючого лишаю. Трояндову олію можна поєднувати з ліметтовою, неролієвою та санталовою оліями (співвідношення 1:1:1:1) та використовувати для збагачення косметичних засобів при проблемній шкірі, для запобігання старінню шкіри, при порушенні опорно-рухового апарату. Це ж саме сполучення ефірних олій використовується для масажу, ванн, ароматизації приміщень як регулятор емоційного фону та гормонального статусу.

 

Збагачення косметичних засобів

5 крапель трояндової олії або вищеназваної композиції олій змішати з 10-15 г(мл) основи (крему, лосьйону, тоніку та інші).

 

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до запаху троянди. Вагітним жінкам в перші місяці вагітності потрібно бути обережним при використанні цього засобу. Не застосовувати одночасно з хіміотерапією.

 

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.