Ефірна олія санталового дерева 5 мл / 10 мл

Ефірна олія санталового дерева

Ефірна олія санталового дерева спазмолітик, оптимізує кровообіг та мікроциркуляцію. Усуває головокружіння, нудоту, потемніння в очах. Укріпляє судини, ефективна при варикозах. Оптимізує травлення, усуває гастрити, диспепсію, діарею. Гармонізує менструальний цикл, усуває фригідність. Ефективна при простатитах та статевому безсиллі. Сильний еротичний засіб.

 

Отримують методом гідродистиляції із деревини санталового дерева. Мандрівників, які вперше побували в Індії, полонив аромат храмових окурювальних свічок із санталого дерева. Стверджують, що вишуканий запах сантала знімає напругу і сприяє глибоким роздумам (медитації), допомагає відновити духовні сили і спокій. Завдяки сильним антисептичним властивостям санталового дерева його застосовували для дезінфекції повітря в храмах, для попередження шкірних захворювань. З деревини давні майстри вирізали зображення богів, амулети, шкатулки, робили віяла, вишукані прикраси – все, що могло тішити око і прикрашати життя людини.

 

Лікувальні властивості

 

Дозування

 

Протипоказання

Не рекомендується використовувати дітям до 14 років, окрім зовнішнього застосування при інфекціях шкіри. Не застосовувати при гострих процесах в нирках (пієло- і гломеронефритах).

 

Примітки

Використання санталової олії безпечне протягом всього періоду вагітності.

 

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.